PFERD

Zboží této značky najdete v následujících kategoriích:
Značka PFERD má více než 100 letou tradici ve výrobě nástrojů vysoké kvality.. V hlavním výrobním závodě v  Marienheide / Německo, a dalších 5 výrobních závodech ( Hermeskeil / Německo, Júndiz / Španělsko, Araia / Španělsko, Milwaukee / USA, Spartan / Jižní Afrika, Nasik / Indie ) firma PFERD zaměstnává přes 2 000 pracovníků.

17 odbytových společností a přes 100 mezinárodních poboček a obchodních zastoupení zajišťuje po celém světě přítomnost firmy PFERD v blízkosti svých zákazníků. 


Oblast použití :

Firma Pferd nabízí vysoce kvalitní, výkonný a rozsáhlý systémový program,  který zahrnuje přes 6 500 nástrojů pro opracování různých druhů materiálů, jejich povrchů od hrubých až po zrcadlově lesklé a k řezání - broušení materiálů.

Nástroje PFERD se používají při řezání, broušení, frézování, pilování, kartáčování, leštění, čištění, odstraňování rzi, odstraňování otřepů, matování a všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na efektivnost opracování a kvalitu výsledků práce .

S výrobky PFERD pracuje výroba nástrojů a forem, výroba přístrojů, výroba nádrží, výroba potrubí, výroba ocelových konstrukcí, ocelárny, slévárny, loděnice, výroba vozidel, výroba letadel, vesmírný program, výroba a opravy plynových a vodních turbín, zámečnické dílny, atd.