3M

Zboží této značky najdete v následujících kategoriích:
 

3M nabízí zákazníkům své produkty a služby v rámci pěti obchodních skupin. Díky tomu, že skupiny mezi sebou sdílejí technologické, výrobní, marketingové i jiné zdroje, může společnost fungovat rychle a efektivně.

                       Spotřební výrobky

Dodáváme široký sortiment inovativních výrobku, které pomáhají při čištění v domácnostech, organizaci práce v kanceláři nebo údržbě budov. Patří mezi ně celosvětově známé značky Post-it®, Scotch®, Scotch-Brite®, Filtrete™, Nexcare™ a Command™.

                   Elektronika a energetika

Technologie 3M tvořrí základ řešení z odvětví elektroniky a energetiky pro zákazníky na celém světě. Přispíváme ke vzniku spolehlivých zdrojů energie, vysoce výkonných elektronických zařízení a rychlých a stabilních telekomunikačních sítí. Také stojíme v čele snah o využití obnovitelných zdrojů energie při současném snížení nákladů.

                   Zdravotnictví

Jsme globálním lídrem v oblasti výrobků pro zdravotnictví a dentální péči, ale také v oblasti řešení pro podávání léků a zdravotnických informačních systémů. Dodáváme inovativní a spolehlivá řešení, která pomáhají profesionálům ve zdravotnictví zlepšovat kvalitu poskytované péče.

                   Průmysl

Dodáváme tisíce inovativních výrobků zahrnujících pásky, brusiva, lepidla, speciální materiály nebo filtrační systémy. Působíme na desítkách různých trhů - od automobilového průmyslu přes letectví a stavebnictví po elektroniku.

                   Bezpečnost a grafika

Naše výrobky v podobě osobních ochranných pracovních prostředků, řešení pro bezpečnost, ochranu, zabezpečení nebo sledování zvyšují bezpečnost a ochranu lidí, budov i systémů po celém světě a zvyšují tak jejich produktivitu. Inspirujeme rovněž odvětví designu a komunikace skrze široký sortiment grafických řešení vytvořených za účelem zvýšení vizuálního dopadu.